Afsluiting Maatjesproject 2017

Afsluiting Maatjesproject 2017

Daar komen ze aangewandeld, in de snikhete zon: vijfentwintig leerlingen van basisschool De Taaltuin, samen met twee van hun juffen. Een heel schooljaar lang hebben zij wekelijks een op een samengewerkt met hun "maatjes", leerlingen van onze school die op deze manier hun maatschappelijke stage vervullen.

Het gaat bij deze samenwerking vooral om het verbeteren van de taalvaardigheid, maar alle aspecten van het onderwijs zijn het afgelopen schooljaar aan bod gekomen.

Nu sluiten we het project af met een ontvangst in onze school en een feestelijk programma met ijsjes, cadeautjes, een sprookje en een heuse scheikundeproef. Eerst de maatjes uit hun klaslokaal "ontvoeren" natuurlijk, misschien wel het leukste van alles.

En uiteindelijk een afscheid waar knuffel, boks en zelfs een enkele traan niet ontbreken.

Het was weer een prachtig jaar.

Na de zomervakantie gaan we aan de slag met de nieuwe maatjes. De eerste heeft zich zojuist al gemeld ....

Veel dank voor jullie liefdevolle enthousiasme: Stefan, Roy, Anna, Simon, Matei, Diego, Sara S., S?mmeye, Jos?, Hanna Isa de B., Isa R., Elaine, Kiara, Rowan, Linette, Sarah H., Julia, Serena, Gala, Muhaimin, Willem, Eymen, Romy en Thomas!!

Afsluiting Maatjesproject 2017

Meer nieuws