Kalender
hero-detail-kalender.jpg

Kalender

13 Dec 2018
Meelopen groep 8 leerlingen
18 Dec 2018
14:00
Centraal inhalen
20 Dec 2018
Sportdag
21 Dec 2018
60-minuten rooster
21 Dec 2018
Klas 6: inleveren definitieve versie PWS
21 Dec 2018
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
24 Dec 2018
Kerstvakantie
8 Jan 2019
14:00
Klas 2B: Excursie Stedelijk Museum Schiedam
8 Jan 2019
15:00
STGS Junior Maakplaats
15 Jan 2019
13:45
Klas 6 Rekentoetsafname
16 Jan 2019
60-minuten rooster
16 Jan 2019
15:30
Open huis
18 Jan 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
21 Jan 2019
Klas 6: Luistertoets Duits
21 Jan 2019
Toetsweek 2 (alle leerjaren)
22 Jan 2019
Klas 6: Luistertoets Engels
23 Jan 2019
Klas 6: Luistertoets Frans
28 Jan 2019
60-minuten rooster
29 Jan 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Helden
29 Jan 2019
19:00
Klas 3: Beroepenmarkt door ouders
30 Jan 2019
Klas 3: inleveren portfolio Qompas profielkeuze (OSB) online bij mentor
30 Jan 2019
13:00
Klas 1t/m5 (aantal leerlingen),Klas5 WisD: 1e ronde Wiskunde Olympiade
4 Feb 2019
Inschrijven herkansingen TW 2
5 Feb 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Helden
6 Feb 2019
19:30
Informatieavond ouders nieuwe leerlingen
11 Feb 2019
Klas 3 en 4: uitdelen adviezen stroom/profielkeuze
11 Feb 2019
14:30
Oud leerlingen middag
12 Feb 2019
Herkansing en inhalen TW 2
12 Feb 2019
Lesvrij
12 Feb 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Helden
13 Feb 2019
13:00
STGS Junior Masterclass conferentie: Creëer je eigen land 2.0
15 Feb 2019
19:00
Benefietavond
16 Feb 2019
19:00
Benefietavond
18 Feb 2019
Meelopen groep 8 leerlingen
18 Feb 2019
Klas 4 (+mentoren): inleveren portfolio online OSB
18 Feb 2019
Klas 3 (+mentoren): uitslag OSB
19 Feb 2019
08:15
Klas 2: Excursie Wiskunde in Leiden
19 Feb 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Helden
20 Feb 2019
Meelopen groep 8 leerlingen
22 Feb 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
25 Feb 2019
Voorjaarsvakantie
5 Mrt 2019
15:00
STGS Junior Maakplaats
6 Mrt 2019
19:00
Tafeltjesavond
7 Mrt 2019
19:00
Klas 4: voorlichtingsavond profielkeuze ouders
11 Mrt 2019
Klas 4: uitslag OSB
12 Mrt 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Beelden en taal
12 Mrt 2019
19:00
Tafeltjesavond
13 Mrt 2019
Klas 2/3/4 (opgegeven deelnemers) : DELF A1/A2 schriftelijk
13 Mrt 2019
19:00
Klas 6: PWS presentatie avond
15 Mrt 2019
Klas 1 t/m 5 (aantal leelringen): 2e ronde Wiskunde Olympiade TU Delft
15 Mrt 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
16 Mrt 2019
Klas 2/3/4 (opgegeven deelnemers): DELF A1/A2 schriftelijk
18 Mrt 2019
Klas 4: inleveren profielkeuze bij mentor
18 Mrt 2019
Klas 3: inleveren stroomkeuze bij mentor
18 Mrt 2019
Eenakterfestival
19 Mrt 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Beelden en taal
20 Mrt 2019
13:00
Inschrijven nieuwe leerlingen
21 Mrt 2019
KLas 1 t/m 6: Kangoeroewedstrijd Wiskunde
21 Mrt 2019
15:00
Inschrijven nieuwe leerlingen
21 Mrt 2019
19:00
Inschrijven nieuwe leerlingen
22 Mrt 2019
Klas 6: definitieve cijfers PWS
22 Mrt 2019
15:00
Inschrijven nieuwe leerlingen
23 Mrt 2019
10:00
Inschrijven nieuwe leerlingen
25 Mrt 2019
Klas 5: uitwisseling Milaan hier
25 Mrt 2019
Klas 6: Toetsweek 3 (alleen schriftelijk)
26 Mrt 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Beelden en taal
2 Apr 2019
Klas 6: inschrijven herkansingen TW 3
2 Apr 2019
14:00
Junior Masterclass reeks: Beelden en taal
2 Apr 2019
15:00
STGS Junior Maakplaats
4 Apr 2019
19:00
Stroom/profielkeuzegesprek op uitnodiging
5 Apr 2019
Klas 6: TW 3 alleen mondeling
8 Apr 2019
Mutatiestop stroom/profielkeuze
8 Apr 2019
Klas 6: TW 3 alleen mondeling
8 Apr 2019
Toetsweek 3 Klas 1 t/m 5
9 Apr 2019
Klas 6: herkansen en inhalen TW 3 schriftelijk
12 Apr 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
15 Apr 2019
Klas 6: inleveren studiekeuze
15 Apr 2019
60-minuten rooster
16 Apr 2019
Inhalen toetsen onderbouw TW 3
17 Apr 2019
Inhalen toetsen onderbouw TW 3
17 Apr 2019
19:00
Galgenmaal
18 Apr 2019
Kolderdag
19 Apr 2019
Goede vrijdag
19 Apr 2019
Meivakantie
21 Apr 2019
Pasen
6 Mei 2019
Inschrijven herkansingen TW 3 (klas 1 t/m 5)
9 Mei 2019
09:00
CE Grieks
9 Mei 2019
13:30
CE Scheikunde
10 Mei 2019
13:30
CE Nederlands
13 Mei 2019
09:00
CE Geschiedenis
13 Mei 2019
13:30
CE Biologie
14 Mei 2019
Lesvrij
14 Mei 2019
Herkansing en inhalen TW 3
14 Mei 2019
09:00
CE Duits
14 Mei 2019
13:30
CE Economie
15 Mei 2019
09:00
CE Kunst
15 Mei 2019
13:30
CE Engels
16 Mei 2019
19:00
KLas 3: Filmavond
17 Mei 2019
09:00
CE Aardrijkskunde
17 Mei 2019
13:30
CE Natuurkunde

Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren en statistieken bij te houden.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid. Je kunt cookies ook niet accepteren.