Kalender
hero-detail-kalender.jpg

Kalender

21 Okt 2019
Herfstvakantie
28 Okt 2019
12:00
Klas 6: inleveren concept PWS
29 Okt 2019
14:00
WO II in literatuur en film (geïnteresseerden klas 3+4)
29 Okt 2019
14:00
Centraal inhalen
11 Nov 2019
Toetsweek 1 (alle leerjaren)
11 Nov 2019
Projectweek Intermezzo
15 Nov 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
18 Nov 2019
60 minuten rooster
19 Nov 2019
09:00
Klas 1: Excursie Archeon
20 Nov 2019
13:00
Junior Masterclass
20 Nov 2019
19:00
Klas 5 en 6: studiebeurs + Hogelschool Rotterdam
21 Nov 2019
08:20
Klas 5: Wiskunde dag
21 Nov 2019
13:30
Inhalen toetsen onderbouw
22 Nov 2019
48 uurs filmproject
22 Nov 2019
13:30
Inhalen toetsen onderbouw
25 Nov 2019
Klas 4-6: inschrijven herkansingen TW 1 (t/m wo 27/11)
26 Nov 2019
14:00
Centraal inhalen
26 Nov 2019
19:00
Klas 3: stroomkeuzevoorlichting voor ouders
27 Nov 2019
19:00
MR vergadering
28 Nov 2019
19:00
Klas 4,5,6: Beroepenvoorlichting Rotary
30 Nov 2019
FCE speaking (of 2/12)
2 Dec 2019
FCE speaking (of 30/11)
2 Dec 2019
08:30
Klas 3A: Afname AOB toets
3 Dec 2019
Herkansing en inhalen TW1
3 Dec 2019
60 minuten rooster
3 Dec 2019
08:30
FCE examen written papers
4 Dec 2019
08:30
Klas 3B: afname AOB toets
5 Dec 2019
08:30
Klas 3C: afname AOB toets
6 Dec 2019
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
9 Dec 2019
Meelopen groep 8 leerlingen
10 Dec 2019
08:00
Klas 2: Excursie Boerhaave Leiden
10 Dec 2019
14:00
WO II in literatuur en film (geïnteresseerden klas 3+4)
10 Dec 2019
14:00
Centraal inhalen
10 Dec 2019
19:30
Informatieavond ouders leerlingen groep 8
11 Dec 2019
Meelopen groep 8 leerlingen
12 Dec 2019
19:00
Tafeltjesavond
16 Dec 2019
19:00
Tafeltjesavond
19 Dec 2019
Sportdag
20 Dec 2019
60 minutenrooster
20 Dec 2019
13:00
Klas 6: inleveren definitieve PWS
23 Dec 2019
Kerstvakantie
7 Jan 2020
19:00
Klas 1: ouderavond CBO
10 Jan 2020
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
15 Jan 2020
Open huis 60 minuten rooster
20 Jan 2020
Klas 6: Luistertoets Duits
21 Jan 2020
Klas 6: Luistertoets Engels
22 Jan 2020
Klas 6: Luistertoets Frans
22 Jan 2020
19:00
MR vergadering
27 Jan 2020
Toetsweek 2 (alle leerjaren)
3 Feb 2020
60 minuten rooster
4 Feb 2020
07:30
Klas 4: Excursie Antwerpen
4 Feb 2020
12:00
Klas 2: Klassieke talen toneelvoorstelling Aluin
5 Feb 2020
13:00
Junior Masterclass
6 Feb 2020
Klas 3: Beroepenmarkt door ouders
6 Feb 2020
13:30
Inhalen toetsen onderbouw
7 Feb 2020
13:30
Inhalen toetsen onderbouw
7 Feb 2020
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
10 Feb 2020
Nieuw halfjaarrooster
10 Feb 2020
advisering stroom- en profielkeuze
10 Feb 2020
Klas 3+4: inleveren portfolio online OSB stroom- en profielkeuze
10 Feb 2020
Klas 4-6: inschrijven herkansingen TW 2 (t/m wo 12/02)
11 Feb 2020
Meelopen groep 8 leerlingen
11 Feb 2020
14:00
WO II in literatuur en film (geïnteresseerden klas 3+4)
11 Feb 2020
19:30
Informatieavond ouders leerlingen groep 8
14 Feb 2020
19:00
Benefietavond
15 Feb 2020
19:00
Benefietavond
17 Feb 2020
Meelopen groep 8 leerlingen
17 Feb 2020
Klas 3+4: uitslag OSB
17 Feb 2020
14:30
oud leerlingen middag
18 Feb 2020
60 minutenrooster
18 Feb 2020
herkansing en inhalen TW2
19 Feb 2020
Meelopen groep 8 leerlingen
19 Feb 2020
19:00
Intermezzo ouderavond
20 Feb 2020
Uitdelen adviezen stroom/profielkeuze
20 Feb 2020
Meelopen groep 8 leerlingen
24 Feb 2020
Voorjaarsvakantie
3 Mrt 2020
Klas 6 Geschiedenis: bezoek Prinsenhof
4 Mrt 2020
19:00
Tafeltjesavond
5 Mrt 2020
Klas 4: profielkeuzevoorlichting ouders
6 Mrt 2020
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
10 Mrt 2020
Klas 3: inleveren stroomkeuze bij mentor
10 Mrt 2020
Klas 4: inleveren profielkeuze bij mentor
10 Mrt 2020
19:00
Tafeltjesavond
11 Mrt 2020
19:00
PWS presentatieavond
17 Mrt 2020
Eenakterfestival
17 Mrt 2020
19:00
MR vergadering
18 Mrt 2020
DELF A1/A2 schriftelijk examen
18 Mrt 2020
Inschrijven nieuwe leerlingen
19 Mrt 2020
Klas 1 (en 2-6 facultatief): Kangoeroewedstrijd wiskunde
20 Mrt 2020
definitieve cijfers PWS
21 Mrt 2020
DELF A1/A2 mondeling examen
23 Mrt 2020
Klas 6: Toetsweek 3 (alleen schriftelijk)
26 Mrt 2020
Stroom/profielkeuzegesprek op uitnodiging
31 Mrt 2020
Klas 6: inschrijven herkansingen TW3
1 Apr 2020
mutatiestop stroom/profielkeuze
3 Apr 2020
Klas 1-5: Toetsweek 3
3 Apr 2020
Klas 6: Toetsweek 3 (alleen mondeling)
6 Apr 2020
Klas 1-5: Toetsweek 3
6 Apr 2020
Organisatiedag
6 Apr 2020
Klas 6: Toetsweek 3 (alleen mondeling)

Akkoord
Wij gebruiken cookies om de ervaring op onze website te verbeteren en statistieken bij te houden.
Door gebruik te maken van deze website of door op akkoord te drukken, ga je akkoord met ons cookiebeleid. Je kunt cookies ook niet accepteren.