Kalender
hero-detail-kalender.jpg

Kalender

16 Okt 2017
Herfstvakantie
24 Okt 2017
14:00
Centraal inhalen
26 Okt 2017
13:00
Klas 5 en 6: lezing Piet Paaltjens
30 Okt 2017
Toetsweek 1 (alle leerjaren)
2 Nov 2017
19:00
Lezing oudervereniging
6 Nov 2017
60 minutenrooster
7 Nov 2017
11:30
Klas 1: Excursie klassieke talen (vertrek na 2e uur)
7 Nov 2017
14:00
Junior Masterclass: Robotica
7 Nov 2017
14:00
Centraal inhalen
8 Nov 2017
13:00
Junior Masterclass conferentie: Inferno
9 Nov 2017
08:30
Klas 5: Wi B-dag/Wi A-lympiade
13 Nov 2017
Inschrijven herkansingen TW 1
14 Nov 2017
Lesvrij
14 Nov 2017
09:00
Klas 5 (ingeschreven deelnemers): Jetnet Careerday Delft
14 Nov 2017
14:00
Junior Masterclass: Robotica
17 Nov 2017
FCE exams: speaking (exacte datum nog niet bekend)
17 Nov 2017
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
21 Nov 2017
Klas 5 en 6: Studiebeurs HRO
21 Nov 2017
Herkansing en inhalen TW1
21 Nov 2017
14:00
Centraal inhalen
21 Nov 2017
14:00
Junior Masterclass: Robotica
23 Nov 2017
19:00
Klas 5: Beroepenvoorlichtingsavond (onder voorbehoud)
28 Nov 2017
FCE exams: written papers
28 Nov 2017
14:00
Junior Masterclass: Robotica
28 Nov 2017
14:00
Centraal inhalen
28 Nov 2017
19:00
Tafeltjesavond
30 Nov 2017
19:00
Tafeltjesavond
5 Dec 2017
14:00
Centraal inhalen
7 Dec 2017
Meelopen groep 8 leerlingen
7 Dec 2017
19:00
Klas 3: Voorlichting stroomkeuze
8 Dec 2017
Meelopen groep 8 leerlingen
11 Dec 2017
Klas 3 A: AOB toets
11 Dec 2017
Junior Masterclass: Telescoop
12 Dec 2017
14:00
Centraal inhalen
12 Dec 2017
19:30
Informatie avond ouders basisschool
13 Dec 2017
Klas 3 B: AOB toets
14 Dec 2017
Klas 3 C: AOB toets
15 Dec 2017
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
19 Dec 2017
14:00
Centraal inhalen
21 Dec 2017
10:00
Klas 5 (Biologie) : Bio inforamtica in de klas (2 groepen)
22 Dec 2017
60 minutenrooster
22 Dec 2017
12:00
Klas 6: Inleveren concept PWS
25 Dec 2017
Kerstvakantie
8 Jan 2018
Klas 6: 1e Afname periode rekentoets
9 Jan 2018
14:00
Centraal inhalen
9 Jan 2018
19:00
Klas 1: CBO avond
12 Jan 2018
Klas 4 en 5: uiterste inleverdatum CMS periode I en II
15 Jan 2018
Toetsweek 2 (alle leerjaren)
16 Jan 2018
Maakplaats voor basisscholieren
22 Jan 2018
Klas 6: luistertoets Duits
22 Jan 2018
60 minutenrooster
23 Jan 2018
Klas 6: luistertoets Engels
23 Jan 2018
14:00
Junior Masterclass: Telescoop
23 Jan 2018
14:00
Centraal inhalen
24 Jan 2018
Klas 6: luistertoets Frans
24 Jan 2018
Klas 5/6: WisD TU Delft (ovb)
24 Jan 2018
15:30
Open huis
24 Jan 2018
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
25 Jan 2018
19:00
Klas 3: Beroepenmarkt door ouders
29 Jan 2018
Inschrijven herkansingen TW 2
29 Jan 2018
Klas 2: Museum Boerhaave in de klas
29 Jan 2018
Meelopen groep 8 leerlingen
30 Jan 2018
Klas 3: online inleveren OSB
30 Jan 2018
Lesvrij
30 Jan 2018
Klas 3 en 4: inleveren advies vakdocenten stroom/profielkeuze
30 Jan 2018
14:00
Junior Masterclass: Telescoop
30 Jan 2018
14:00
Centraal inhalen
31 Jan 2018
Meelopen groep 8 leerlingen
1 Feb 2018
Meelopen groep 8 leerlingen
1 Feb 2018
19:00
Klas 4,5 en 6: Rotary Beroepenvoorlichting (locatie Spieringshoek)
5 Feb 2018
19:30
Informatieavond ouders basisschool
6 Feb 2018
Klas 3 en 4: Advies stroom- en profielkeuze bekend (uitdelen adviesbrieven)
6 Feb 2018
Herkansing en inhalen TW 2
6 Feb 2018
14:00
Centraal inhalen
6 Feb 2018
14:00
Junior Masterclass: Telscoop
7 Feb 2018
Sportdag Margriethal
9 Feb 2018
16:00
Maakplaats (ingeschreven deelnemers)
12 Feb 2018
14:30
Klas 4 en 5: oud leerlingenmiddag
13 Feb 2018
14:00
Junior Masterclass: Telescoop
13 Feb 2018
14:00
Centraal inhalen
14 Feb 2018
Klas 3: uitslag OSB
16 Feb 2018
19:00
Benefietavond
17 Feb 2018
19:00
Benefietavond
20 Feb 2018
Maakplaats voor basisscholieren
20 Feb 2018
14:00
Centraal inhalen
21 Feb 2018
13:00
Junior Masterclass conferentie: Rome
22 Feb 2018
Klas 4: inleveren OSB via Qompas
26 Feb 2018
Voorjaarsvakantie
5 Mrt 2018
14:30
Klas 6: presentatiecursus PWS
5 Mrt 2018
16:00
Klas 6: inleveren definitieve versie PWS
6 Mrt 2018
Klas 6 (geschiedenis): Excursie Prinsenhof Delft
6 Mrt 2018
2e Afname periode rekentoets
6 Mrt 2018
14:00
Junior Masterclass: Klassieke mythen
6 Mrt 2018
19:00
Tafeltjesavond
8 Mrt 2018
19:00
Tafeltjesavond
9 Mrt 2018
Klas 4: uitslag OSB
12 Mrt 2018
Junior Masterclass: Klassieke mythen
13 Mrt 2018
Klas 3: klassieke talen excursie Xanten
13 Mrt 2018
19:00
Klas 6: PWS presentatie avond
14 Mrt 2018
13:00
Inschrijven nieuwe leerlingen